Catalogue den 10 juni 2024 18:00
Tillbaka
Skriv ut
Med bilder
1627 4003
Färglitografi
Sigvard Bernadotte (1907-2002), Sverige. Signerad, numrerad 230/250, daterad -82. Färglitografi, bildmått: 44x36 cm, yttermått inklusive ram: 58x51 cm
Now: 250 kr (Sista budtid är den 10 juni 2024 20:51)